TD100M6.3
TD100M6.3 NTE Electronics, Inc
td.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V RADIAL
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Bag
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 6.3V RADIAL, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.