TD12-850-230
TD12-850-230 Acopian Power Supplies
Gold_Box_Narrow_Profile.pdf
Виробник: Acopian Power Supplies
Description: AC/DC CONVERTER 12V -12V
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.25" L x 7.37" W x 5.12" H (285.8mm x 187.2mm x 130.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Number of Outputs: 2
Current - Output 1: 8.5 A
Current - Output 2: 8.5 A
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V -12V, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.25" L x 7.37" W x 5.12" H (285.8mm x 187.2mm x 130.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 210 ~ 250 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Number of Outputs: 2, Current - Output 1: 8.5 A, Current - Output 2: 8.5 A.