TDB1060312
TDB1060312 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_300987.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 060uF 20% 312V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W
Написати відгук