TDB2010603
TDB2010603 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_300987.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 010uF 20% 603V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук