TDB3035233
TDB3035233 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_300987.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 035uF 20% 233V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W
Написати відгук