TDB3060932
TDB3060932 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_300987.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 060uF 20% 932V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W
Написати відгук