TDB3100392
TDB3100392 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_300987.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 100uF 20% 392V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук