TDB5025603
TDB5025603 Quantic Evans
TDB_Datasheet_030721_300987.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 025uF 20% 603V -55degC ~ 125degC 1.000" L x 1.000" W
Написати відгук