TDC334K050NSE Cornell Dubilier Electronics (CDE)
TDC.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP TANT 0.33UF 10% 50V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.175" Dia (4.45mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.125" (3.18mm)
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.33UF 10% 50V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.175" Dia (4.45mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.125" (3.18mm), Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 50 V.