TDCT101W102K1GV001T
TDCT101W102K1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22TDCT500W102K1GV001T%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.050" (1.27mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.050" (1.27mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TDCT101W102K1GV001T TDCT101W102K1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ?s=%22TDCT500W102K1GV001T%22 Description: CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1000 pF