TDE3060193
TDE3060193 Quantic Evans
TDE_Datasheet_61621_17775402.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 19000uF 20% 60V -55degC ~ 125degC 1.400" L x 1.400" W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук