TDE3075133
TDE3075133 Quantic Evans
TDE_Datasheet_61621_17775402-3601311.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 13000uF 20% 75V -55degC ~ 125degC 1.400" L x 1.400" W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук