TDE3110662
TDE3110662 Quantic Evans
TDE_Datasheet_61621_17775402.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 6600uF 20% 110V -55degC ~ 125degC 1.400" L x 1.400" W