TDE4060253
TDE4060253 Quantic Evans
TDE_Datasheet_61621_17775402.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 25000uF 20% 60V -55degC ~ 125degC 1.400" L x 1.400" W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук