TDKEZ915 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: KIT DEVELOPMENT EZLINK
Packaging: Box
Frequency: 434MHz, 868MHz, 915MHz
Type: Transceiver
Supplied Contents: Board(s)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KIT DEVELOPMENT EZLINK, Packaging: Box, Frequency: 434MHz, 868MHz, 915MHz, Type: Transceiver, Supplied Contents: Board(s).