TDL107K016M1F
TDL107K016M1F Cornell Dubilier Electronics (CDE)
TDL.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP TANT 100UF 10% 16V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.440" Dia (11.18mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.680" (17.27mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 10% 16V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.440" Dia (11.18mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.680" (17.27mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 16 V.