TDL225K035S1C
TDL225K035S1C Cornell Dubilier Electronics (CDE)
TDL.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 35V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.260" Dia (6.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 35V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.260" Dia (6.60mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.360" (9.14mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 35 V.