TDL226M025S1D
TDL226M025S1D Cornell Dubilier Electronics (CDE)
TDL.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAP TANT 22UF 20% 25V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.340" Dia (8.64mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 25V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.340" Dia (8.64mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.400" (10.16mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 25 V.