Продукція > VISHAY > TDP16031502DUF
TDP16031502DUF
TDP16031502DUF Vishay
tdp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 15K Ohm 0.5% 0.8W ±25ppm/°C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук