TE200B47RJ
TE200B47RJ TE Connectivity Passive Product
product-2-1879447-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 200W
Power (Watts): 200W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: ±440ppm/°C
Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Part Status: Active
Resistance: 47 Ohms
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 5% 200W, Power (Watts): 200W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Tubular, Temperature Coefficient: ±440ppm/°C, Size / Dimension: 1.575" Dia x 7.677" L (40.00mm x 195.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Silicone Coated, Part Status: Active, Resistance: 47 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TE200B47RJ TE200B47RJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_9_1773453_2_E-735497.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 47 Ohms 200W 440PPM