TE4121-2301501
TE4121-2301501 PowerUC Electronics
2024010822411982.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 8VA 230V 15V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 50.00mm L x 47.00mm W
Mounting Type: Panel Mount
Type: Laminated Core
Weight: 0.57 lb (258.55 g)
Termination Style: Terminal Block
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 8VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): 444mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 40.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 15V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8VA 230V 15V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 50.00mm L x 47.00mm W, Mounting Type: Panel Mount, Type: Laminated Core, Weight: 0.57 lb (258.55 g), Termination Style: Terminal Block, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 8VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): 444mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 40.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 15V.