TE6023-2301501
TE6023-2301501 PowerUC Electronics
2024010823460527.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 30VA 230V 15V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm L x 66.00mm W
Mounting Type: Panel Mount
Type: Laminated Core
Weight: 1.7 lbs (771.1 g)
Termination Style: Terminal Block
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 30VA
Voltage - Isolation: 3500Vrms
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 59.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 15V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 30VA 230V 15V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm L x 66.00mm W, Mounting Type: Panel Mount, Type: Laminated Core, Weight: 1.7 lbs (771.1 g), Termination Style: Terminal Block, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 30VA, Voltage - Isolation: 3500Vrms, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 59.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 15V.