Продукція > CONDUCTRF > TEA80-N1S1-S60
TEA80-N1S1-S60
TEA80-N1S1-S60 ConductRF
748b981d93bfafb810404c6ed1ac1784?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 5'
Color: Blue
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: N-Type Plug
2nd Connector: SMA Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 5', Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: N-Type Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.