Продукція > CONDUCTRF > TEA80-S1S1-S24
TEA80-S1S1-S24
TEA80-S1S1-S24 ConductRF
748b981d93bfafb810404c6ed1ac1784?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24"
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: SMA to SMA
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 24", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: SMA to SMA, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.