Продукція > SELTECH > TEBM36S12-4A
TEBM36S12-4A
TEBM36S12-4A Seltech
TEBM36S12-4A.pdf
Виробник: Seltech
Description: BALANCED MODE RADIATOR 65x65mm
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.559" L x 2.559" W (65.00mm x 65.00mm)
Shape: Square
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Frequency - Self Resonant: 165Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Rated: 12 W
Frequency Range: 80 Hz ~ 20000 Hz
Efficiency - dBA: 83.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALANCED MODE RADIATOR 65x65mm, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.559" L x 2.559" W (65.00mm x 65.00mm), Shape: Square, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Frequency - Self Resonant: 165Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Rated: 12 W, Frequency Range: 80 Hz ~ 20000 Hz, Efficiency - dBA: 83.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.