TEL 10-4810WI
TEL 10-4810WI TRACO Power
tel10wi_datasheet-2320711.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters 10W 18-75Vin 3.3Vout 2700mA DIP16 Iso
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 3.3VDC/2.7A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TEL 10-4810WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TEL 10-4810WI TEL 10-4810WI Виробник : Traco Power tel10wi_datasheet.pdf DC/DC, 10W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 3.3VDC/2.7A, ізоляція 1500VDC, корпус DIP16, розміри 23.8х13.7х8 мм, -40...+80 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт