Продукція > TRACO POWER > TEP 100-4815-CM
TEP 100-4815-CM
TEP 100-4815-CM Traco Power
tep100cm_datasheet.pdf
Виробник: Traco Power
DC/DC, 100W, Вхід: 36-75 VDC, Вихід: 24V/4.2A, ізоляція 2250VDC, розміри 61x57.9x12.7 мм, -40...+75 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 100W, Вхід: 36-75 VDC, Вихід: 24V/4.2A, ізоляція 2250VDC, розміри 61x57.9x12.7 мм, -40...+75 С Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.