Продукція > TRACO POWER > TEP 200-72153UIR
TEP 200-72153UIR TRACO POWER
Виробник: TRACO POWER
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 200W; Uin: 14÷160VDC; Half Brick; THT; TEP 200UIR
Manufacturer series: TEP 200UIR
Operating temperature: -40...105°C
Case: Half Brick
Mounting: THT
Additional functions: disturbance filter; remote ON/OFF control
Body dimensions: 61x57.9x13mm
Type of converter: DC/DC
Input voltage: 14...160V DC
Conform to the norm: cURus
Protection: anti-overload OCP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Power: 0.2kW
Insulation voltage: 3kV DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 200W; Uin: 14÷160VDC; Half Brick; THT; TEP 200UIR, Manufacturer series: TEP 200UIR, Operating temperature: -40...105°C, Case: Half Brick, Mounting: THT, Additional functions: disturbance filter; remote ON/OFF control, Body dimensions: 61x57.9x13mm, Type of converter: DC/DC, Input voltage: 14...160V DC, Conform to the norm: cURus, Protection: anti-overload OCP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Power: 0.2kW, Insulation voltage: 3kV DC.