Продукція > TRACO POWER > TEP 75-4818WI-CMF
TEP 75-4818WI-CMF Traco Power
tep75wicmf.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC/DC CONVERTER 48V 77W
Packaging: Box
Power (Watts): 77W
Size / Dimension: 3.35" L x 2.40" W x 1.53" H (85.1mm x 61.0mm x 38.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 1.6A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 48V 77W, Packaging: Box, Power (Watts): 77W, Size / Dimension: 3.35" L x 2.40" W x 1.53" H (85.1mm x 61.0mm x 38.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 1.6A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.