TESD226K035HL0C0
TESD226K035HL0C0 KYOCERA AVX Components
tes.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 35V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125°C T/R
Написати відгук