TESDC24V
TESDC24V Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SOD-323, 24V, 320W, 50PF, ESD PR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 52V
Power - Peak Pulse: 500W
Написати відгук
Description: SOD-323, 24V, 320W, 50PF, ESD PR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 50pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 17A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 52V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.