TESDL12V
TESDL12V Taiwan Semiconductor Corporation
TESDL5V0%20SERIES_E15.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 1005, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1005 (2512 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 1005
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V
Power - Peak Pulse: 25W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1005, 12V, 25W, 12PF, ESD PROTEC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1005 (2512 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 12pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 1005, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V, Power - Peak Pulse: 25W, Power Line Protection: No.