TESDL24V
TESDL24V Taiwan Semiconductor Corporation
TESDL5V0%20SERIES_E15.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 24VWM 51VC 1005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1005 (2512 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: USB
Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: 1005
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 25V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 51V
Power - Peak Pulse: 47W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 51VC 1005, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1005 (2512 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: USB, Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: 1005, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 25V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 51V, Power - Peak Pulse: 47W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.