TET-1553-3-3000 Trompeter / Cinch Connectivity Solutions
Виробник: Trompeter / Cinch Connectivity Solutions
RF Terminators MIL-STD-1553B Terminator, 3000 ohms 2W 1%, 3" chain
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук