TF201J32K7680R
TF201J32K7680R CTS-Frequency Controls
TF20.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: Surface Mount Tuning Fork Crysta
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 9pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Surface Mount Tuning Fork Crysta, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 9pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Інші пропозиції TF201J32K7680R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF201J32K7680R Виробник : CTS Electronic Components TF20-1880617.pdf Crystals "Surface Mount Tuning Fork Crystal, 2.0mm x 1.2mm x 0.6mm, ?10ppm Tolerance, 9pF Load Capacitance, 32.7680kHz, -40?C to +85?C, 90 kOhm ESR Maximum, -0.034ppm/?C2 Temp Coefficient"