TF201W32K7680R CTS Electronic Components
TF20-1880617.pdf
Виробник: CTS Electronic Components
Crystals "Surface Mount Tuning Fork Crystal, 2.0mm x 1.2mm x 0.6mm, ?10ppm Tolerance, 5pF Load Capacitance, 32.7680kHz, -40?C to +85?C, 90 kOhm ESR Maximum, -0.034ppm/?C2 Temp Coefficient"
Написати відгук