TF205J32K7680
TF205J32K7680 CTS-Frequency Controls
TF20_Series.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TF205J32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF205J32K7680 TF205J32K7680 Виробник : CTS Electronic Components 008-0353-0_A_TF20_Series-1161045.pdf Crystals 32.768KHz 9pF -40C +85C