TF20L2P32K7680R
TF20L2P32K7680R CTS-Frequency Controls
TF20L_Series_DS.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
Part Status: Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD (2x1.2)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), Part Status: Obsolete, ESR (Equivalent Series Resistance): 90 kOhms, Frequency: 32.768 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD (2x1.2).