Продукція > TDK CORPORATION > TF2628V-702Y2R5-01
TF2628V-702Y2R5-01 TDK Corporation
TF_Series_Rev2-14.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 2.5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.063" L x 0.827" W (27.00mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -20°C ~ 120°C
Height (Max): 1.102" (28.00mm)
Current Rating (Max): 2.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.063" L x 0.827" W (27.00mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -20°C ~ 120°C, Height (Max): 1.102" (28.00mm), Current Rating (Max): 2.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm.