Продукція > TEKON > TF28CUBEAU
TF28CUBEAU
TF28CUBEAU TEKON
Tekoflex.pdf
Виробник: TEKON
Category: Contact Probes
Description: Test needle; Spring compression: 0.8mm; 20A; CuBe; gold-plated
Contact material: CuBe
Test accessories features: four-wire Kelvin system
Contact plating: gold-plated
Type of test accessories: test needle
Operational spring compression: 0.8mm
Max. contact resistance:: 1.7mΩ
Tip width: 2.8mm
Current rating: 20A
Manufacturer series: TEKOFLEX
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contact Probes, Description: Test needle; Spring compression: 0.8mm; 20A; CuBe; gold-plated, Contact material: CuBe, Test accessories features: four-wire Kelvin system, Contact plating: gold-plated, Type of test accessories: test needle, Operational spring compression: 0.8mm, Max. contact resistance:: 1.7mΩ, Tip width: 2.8mm, Current rating: 20A, Manufacturer series: TEKOFLEX.