TF321T32K7680R CTS-Frequency Controls
TF32.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: Surface Mount Tuning Fork Crysta
Packaging: Bulk
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 6pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
Написати відгук
Description: Surface Mount Tuning Fork Crysta, Packaging: Bulk, Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 6pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.