TF323P32K7680
TF323P32K7680 CTS-Frequency Controls
TF32_Series.pdf
Виробник: CTS-Frequency Controls
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Написати відгук
Інші пропозиції TF323P32K7680
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TF323P32K7680 TF323P32K7680 Виробник : CTS Electronic Components 008-0354-0_A_TF32_Series-1160869.pdf Crystals 32.768KHz 12.5pF -40C +85C