Продукція > TDK CORPORATION > TF3524B-601Y15R0-01
TF3524B-601Y15R0-01 TDK Corporation
TF%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CMC 15A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.339" L x 1.299" W (34.00mm x 33.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -20°C ~ 120°C
Height (Max): 1.024" (26.00mm)
Current Rating (Max): 15A
DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 15A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.339" L x 1.299" W (34.00mm x 33.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -20°C ~ 120°C, Height (Max): 1.024" (26.00mm), Current Rating (Max): 15A, DC Resistance (DCR) (Max): 7mOhm.