Продукція > TEKON > TF63CUBEAU
TF63CUBEAU
TF63CUBEAU TEKON
Tekoflex.pdf
Виробник: TEKON
Category: Contact Probes
Description: Test needle; Spring compression: 0.8mm; 40A; CuBe; gold-plated
Contact material: CuBe
Manufacturer series: TEKOFLEX
Test accessories features: four-wire Kelvin system
Contact plating: gold-plated
Type of test accessories: test needle
Max. contact resistance:: 0.1mΩ
Operational spring compression: 0.8mm
Tip width: 6.3mm
Current rating: 40A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contact Probes, Description: Test needle; Spring compression: 0.8mm; 40A; CuBe; gold-plated, Contact material: CuBe, Manufacturer series: TEKOFLEX, Test accessories features: four-wire Kelvin system, Contact plating: gold-plated, Type of test accessories: test needle, Max. contact resistance:: 0.1mΩ, Operational spring compression: 0.8mm, Tip width: 6.3mm, Current rating: 40A.