Продукція > OMEGA > TFAL-020-100
TFAL-020-100
TFAL-020-100 Omega
TFIR_CH_CI_CC_CY_AL.pdf
Виробник: Omega
Description: INSULATED THERMOCOUPLE WIRE, FIN
Packaging: Spool
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Perfluoroalkoxy (PFA)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 260°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.020" (0.51mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm)
Conductor Material: Nichrome
Jacket Color: Red
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSULATED THERMOCOUPLE WIRE, FIN, Packaging: Spool, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Perfluoroalkoxy (PFA), Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 260°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.020" (0.51mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm), Conductor Material: Nichrome, Jacket Color: Red.