Продукція > ARCOL > TFBR100L 15R K F
TFBR100L 15R K F
TFBR100L 15R K F ARCOL
2630999.pdf
Виробник: ARCOL
Description: ARCOL - TFBR100L 15R K F - Widerstand, 15 ohm, TFBR Series, 100 W, ± 10%, Anschlussdrähte, 1 kV
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 100W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 15ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -50°C
Widerstandstoleranz: ± 10%
Widerstandsanschlüsse: Anschlussdrähte
Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C
Produktlänge: 61mm
euEccn: NLR
Produktpalette: TFBR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1kV
Betriebstemperatur, max.: 200°C
Produktbreite: 41mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ARCOL - TFBR100L 15R K F - Widerstand, 15 ohm, TFBR Series, 100 W, ± 10%, Anschlussdrähte, 1 kV, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 1mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 100W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 15ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -50°C, Widerstandstoleranz: ± 10%, Widerstandsanschlüsse: Anschlussdrähte, Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C, Produktlänge: 61mm, euEccn: NLR, Produktpalette: TFBR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1kV, Betriebstemperatur, max.: 200°C, Produktbreite: 41mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFBR100L 15R K F Виробник : HEICO COMPANY LLC acl-tfbr.pdf Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; flange; 15Ω; 100W; ±10%; 61x41x1mm; -50÷200°C
Body dimensions: 61x41x1mm
Resistance: 15Ω
Tolerance: ±10%
Power: 0.1kW
Temperature coefficient: 150ppm/°C
Mounting: flange
Type of resistor: thick film
Operating temperature: -50...200°C
на замовлення 25 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
TFBR100L 15R K F Виробник : Ohmite acl-tfbr.pdf Description: RESISTOR
Packaging: Bulk
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±10%
Lead Style: Wire Leads
Package / Case: Rectangular Case
Size / Dimension: 2.402" L x 1.614" W (61.00mm x 41.00mm)
Operating Temperature: -50°C ~ 200°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Resistance: 15 Ohms
товару немає в наявності
TFBR100L15RKF TFBR100L15RKF Виробник : ARCOL / Ohmite TFBR-3-13.25-1365727.pdf Planar Resistors - Chassis Mount 15 ohm 10% 1000V