TFBR300100RKF
TFBR300100RKF ARCOL / Ohmite
TFBR-3-13.25-1365727.pdf
Виробник: ARCOL / Ohmite
Planar Resistors - Chassis Mount 100 ohm 10% 1000V
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Planar Resistors - Chassis Mount 300 Watts Thick Film Stainless Steel 100 Ohms 10% 100mm Cable.
Інші пропозиції TFBR300100RKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TFBR300 100R K F TFBR300 100R K F Виробник : Ohmite acl_tfbr.pdf Planar Resistors - Chassis Mount 300 Watts Thick Film Stainless Steel 100 Ohms 10% 100mm Cable