TFD58W26MW
TFD58W26MW Toshiba Semiconductor and Storage
TFD58W26MW.pdf
Виробник: Toshiba Semiconductor and Storage
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.8"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: CCFL
Interface: Composite
Viewing Area: 127.20mm W x 71.80mm H
Dot Pixels: 400 x 234
Diagonal Screen Size: 5.8" (147.32mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.8", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: CCFL, Interface: Composite, Viewing Area: 127.20mm W x 71.80mm H, Dot Pixels: 400 x 234, Diagonal Screen Size: 5.8" (147.32mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).