TFDL3005
TFDL3005 L-com
TFDL3005_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ BLK 1K
Packaging: Spool
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair, Cat6
Jacket (Insulation) Diameter: 0.260" (6.60mm)
Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Voltage: 300 V
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TFDL3005 L-com
Description: C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ BLK 1K, Packaging: Spool, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH), Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Cat6, Jacket (Insulation) Diameter: 0.260" (6.60mm), Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Voltage: 300 V.