TFDL3006 L-com
Виробник: L-com
Description: C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ RED 1K
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Conductor Strand: 7/34
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair, Cat6
Jacket (Insulation) Diameter: 0.260" (6.60mm)
Conductor Insulation: Polyethylene (PE)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0300" (0.762mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Red
Voltage: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TFDL3006 L-com
Description: C6 SFTP 4PR/26 STR LSZ RED 1K, Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH), Conductor Strand: 7/34, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Cat6, Jacket (Insulation) Diameter: 0.260" (6.60mm), Conductor Insulation: Polyethylene (PE), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0300" (0.762mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red, Voltage: 1.5 kV.